Hľadáme zdravotníckeho asistenta do domova dôchodcov v Rakúsku

Pozícia: Zdravotnícky asistent
Lokalita: Vorarlberg
Okres: Bregenz
Plat brutto: od 2.300 €
Nástup: od 01.03.2021
Hľadáme zdravotníckeho asistenta do domova dôchodcov v Rakúsku Ponuka už nieje aktuálna!

Čo ponúkame na pozícii:

° Prácu na rakúsku pracovnú zmluvu / kolektívna zmluva , zamestnávateľom je mestký úrad

° Mesačný zárobok od 2.300 € brutto + príplatky za nočné, sviatky, víkendy a iné

° Postupné zvyšovanie mzdy, odmeňovanie podľa zákona o obecných zmluvných zamestnancoch

° Samozrejmosťou je 13. a 14. plat v Rakúsku, ktorý neprechádza zdanením

° Asistenciu pri vybavovaní ubytovania, v zariadení sa nachádza vlastná kuchyňa - možnosť zlacneného stravovania

Náplň práce:

Účasť na ošetrovateľskej starostlivosti, udržiavanie sebestačnosti klientov, meranie a zaznamenávanie fyziologických funkcií klientov, starostlivosť o pitný režim klientov, pomoc pri kŕmení imobilných pacientov ako aj pomoc pri celkovej toalete. Práca v tíme.

Požiadavky na zamestnanca:

° Uznané vzdelanie v Rakúsku / Anerkennung ako ,, Pflegeassistent''

° Znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni

° Empatia, chuť vycestovať a schopnosť pracovať v tíme

Ďalšie informácie:

Zdravotnícke zariadenie pre seniorov sa nachádza v najzápadnejšom rakúskom štáte Vorarlberg v okrese Bregenz južne od Bodamského jazera.
Tento útulný domov dôchodcov je umiestnený v centre mesta s nádherným výhľadom na Bregenzský les, patrí pod obecný úrad a žije v ňom len 14 seniorov.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.

    Za vybavenie tvojej žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíš žiadne poplatky!

    Tešíme sa na tvoju žiadosť!

    Go to Top