Rádiologický asistent/technik

Pozícia: Rádiologický asistent/technik
Lokalita: Nemecko
Okres: Bayern
Plat: od 4000 €
Nástup: dohodou

Čo ponúkame na pozícii:

Chceli by ste pracovať v oblasti rádiológie v Nemecku? Hľadáme mladých dynamických ľudí s chuťou pracovať, učiť sa nové veci a profesionálne rásť.

Obsadzujeme pracovné miesta na pozícií ,,medizinisch-technische Radiologie Assistenten /medizinisch-technisches Assistenten'' v Nemecku, prijímame aj všeobecné zdravotné sestry a asistentov! Dovoľte nám sprevádzať vás na vašej ceste k vysnívanej práci! Ak ste všeobecná zdravotná sestra alebo asistent a máte záujem o túto pracovnú ponuku, radi vám poskytneme doplkové rekvalifikačné kurzy v oblasti rádiológie.

° Starostlivosť o pacienta a práca v rozsahu pracovnej náplne rádiologického technika (RTG, MRI)
° Zamestnanie na nemeckú pracovnú zmluvu, vzdelanie a umiestnenie u tých najlepších zamestnávateľov v Nemecku
° Mesačná mzda v závislosti od jazykových zručností, vzdelania, špecializácií a skúsenností v odbore
° Možnosť osobného rastu a ďalšieho vzdelávania
° Podpora v procese uznávania vášho vzdelania v Nemecku, skvelé možnosti profesionálneho uplatnenia

Naších zdravotníkov podporujeme pri všetkých úradných procesoch, vybavíme vám uznanie vášho vzdelania v Nemecku, v prípade potreby vám poskytneme jazykové a rôzne vzdelávacie a rekvalifikačné kurzy.

Náplň práce:

Starostlivosť o pacienta a práca v rozsahu pracovnej náplne rádiologického technika (RTG, MRI).

Požiadavky na zamestnanca:

° vzdelanie a skúsenosti v oblasti rádiológickej techniky (výhodou)
° nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni B2
° počítačové znalosti

V prípade nepostačujúcich jazykových znalostí vám ponúkame dočastnú prácu v inom zariadení, počas ktorej absolvujete potrebný kurz nemčiny, až kým nedosiahnete úroveň B2(Predpoklad pre uznanie vzdelania v Nemecku). Jazykové kurzy prebiehajú 5 dní v týždni, minimálne 2 hodiny denne. Po úspešnom absolvovaní kurzu vám vybavíme potvrdenie o uznaní vášho vzdelania v Nemecku!

Ďalšie informácie:

V prípade, že Vás pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis v nemeckom jazyku a my Vás budeme v krátkej dobe kontaktovať. Ďakujeme za dôveru.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.

    Za vybavenie tvojej žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíš žiadne poplatky!

    Tešíme sa na tvoju žiadosť!

    Go to Top