Lekár

Hľadáte si nové zamestnanie na pozícii lekár alebo lekárka? Chceli by ste zmeniť svoje profesionálne prostredie a prijať novú výzvu v zahraničí? Bez ohľadu na to, čo vás poháňa, zmena je príležitosť! Či už začínate svoju kariéru, robíte ďalší krok alebo hľadáte lepšie pracovné prostredie pre vás a vašu rodinu, my vám pomôžeme nájsť tú správnu cestu!

Urobte krok k lepšej budúcnosti! Ak ste v našej pracovnej ponuke nenašli to, čo hľadáte dajte nám o sebe vedieť! Prezraďte nám ako si predstavujete svoju budúcu kariéru a my vám zabezpečíme pracovné miesto podľa vaších predstáv a maximálne dostupných možností. Naši špecilisti majú dlhoročné skúsenosti v zahraničnom zdravotníctve, nechajte si poradiť!

 • Anesteziológ Nemecko

  Kategória:

  Voľné pracovné miesto pre anesteziológa v modernej nemocnici v Nemecku. Skvelé platové ohodnotenie a pomoc s bývaním!

  Zobraziť ponuku

  Pozícia:

  Anesteziológ

  Lokalita:

  Stuttgart

  Plat brutto:

  od 6200 €

  Nástup:

  dohodou

 • Lekár Nemecko

  Kategória:

  Ste špecialista na pôrodníctvo a gynekológiu a hľadáte si prácu v nemeckom zdravotníctve? Máme pre vás zaujímavú pracovnú ponuku s možnosťou kariérneho rastu na pozíciu primára.

  Zobraziť ponuku

  Pozícia:

  Gynekológ-pôrodník

  Lokalita:

  Stuttgart

  Plat brutto:

  od 7000 €

  Nástup:

  dohodou

Rakúsko a Nemecko je obľúbenou krajinou pre prácu lekárov z celého sveta. Vzhľadom na veľmi atraktívny systém zdravotnej starostlivosti ponúkajú obidve krajiny vynikajúce možnosti zárobku, lepšie pracovné podmienky a široké možnosti profesionálneho rastu vo všetkých odboroch.

O ktoré odbory je v zahraničí obzvlášť veľký záujem?
Situácia v Rakúsku je porovnateľná so situáciou v Nemecku. Na trhu práce sú najviac žiadaní internisti, anestéziológovia a chirurgovia. Medzi ďalšie najžiadanejšie odbory patrí všeobecná medicína, oftalmológia, psychiatria, rádiológia, neurológia, pediatria, gynekológia a pôrodníctvo.

Aké požiadavky by mali spĺňať lekári pred podaním žiadosti do zamestnania?
V Rakúsku sú kritériá podobné tým v Nemecku. Ak chcete vykonávať prácu lekára v Rakúsku alebo v Nemecku musíte spĺňať niekoľko požiadaviek: V prvom rade je potrebné požiadať o pracovné povolenie v danej krajine takzvaná aprobácia. Jednou z podmienok pre získanie aprobácie je preukázanie jazykových znalostí. Žiadateľ o aprobáciu musí okrem certifikátu zo všeobecnej nemčiny na úrovni B2 preukázať odbornú znalosť nemeckého jazyka na úrovni C1. Po zložení jazykovej skúšky obdržíte aprobáciu a budete tak môcť začať s prácou lekára.

Podporíme vás na ceste za lepšou budúcnosťou! Kontaktujte nás, naše služby sú pre vás úplne zadarmo!