Lekár

Hľadáte si nové zamestnanie ako lekár alebo lekárka? Chceli by ste zmeniť svoje profesionálne prostredie a prijať novú výzvu v zahraničí? Bez ohľadu na to, čo vás poháňa, zmena je príležitosť!  Či už začínate svoju kariéru, robíte ďalší krok vo svojej kariére alebo hľadáte lepšie pracovné prostredie vhodné pre vás a pre vašu rodinu, my vám pomôžeme nájsť tú správnu cestu! Nazrite do našej aktuálnej ponuky práce a využite naše osobné, individuálne a bezplatné poradenstvo. Naši špecilisti majú dlhoročné skúsenosti v zahraničnom zdravotníctve.

Rakúsko a Nemecko je obľúbenou krajinou pre prácu lekárov z celého sveta. Vzhľadom na veľmi atraktívny systém zdravotnej starostlivosti ponúkajú obidve krajiny vynikajúce možnosti zárobku a ďalšieho vzdelávania sa lekárov vo všetkých odboroch.

 • Anesteziológ Nemecko

  Kategória:

  Voľné pracovné miesto pre anesteziológa v modernej nemocnici v Nemecku. Skvelé platové ohodnotenie a pomoc s bývaním!

  Zobraziť ponuku

  Pozícia:

  Anesteziológ

  Lokalita:

  Stuttgart

  Plat brutto:

  od 6200 €

  Nástup:

  dohodou

 • Lekár Nemecko

  Kategória:

  Ste špecialista na pôrodníctvo a gynekológiu a hľadáte si prácu v nemeckom zdravotníctve? Máme pre vás zaujímavú pracovnú ponuku s možnosťou kariérneho rastu na pozíciu primára.

  Zobraziť ponuku

  Pozícia:

  Gynekológ-pôrodník

  Lokalita:

  Stuttgart

  Plat brutto:

  od 7000 €

  Nástup:

  dohodou

O ktoré odbory je v Rakúsku a Nemecku obzvlášť veľký záujem?
Situácia v Rakúsku je porovnateľná so situáciou v Nemecku. Na trhu práce sú najviac žiadaní internisti, anestéziológovia a chirurgovia. Medzi ďalšie najžiadanejšie odbory patrí aj všeobecná medicína, oftalmológia, psychiatria, rádiológia, neurológia, pediatria, gynekológia a pôrodníctvo.

Aké základné požiadavky by mali lekári spĺňať pred podaním žiadosti?
V Rakúsku sú kritériá podobné tým v Nemecku: odborná prax a kvalifikácia. Nemecký jazyk na jazykovej úrovni C1 je taktiež kľúčovou požiadavkou. U nás nájde prácu každý, od čerstvých alsolventov až po vysokokvalifikovaných špecialistov.

S nami sa nemusíte už o nič starať! Podporíme vás v ceste za lepšou budúcnosťou. Sprevádzame vás celým procesom, od vystavenia žiadosti, cez potrebnú byrokraciu a vybavovanie formalít s úradmi v danej krajine až po vybavenie vášho vysnívaného zamestnania v zahraničí. Dohodneme vám schôdzky s potenciálnymi zamestnávateľmi a pomôžeme vám komunikovať a realizovať vaše nápady a priania. V prípade potreby vás samozrejme podporíme aj pri všetkých ostatných formalitách ako je napríklad zdravotné poistenie, registrácia v lekárskej komore ako aj pri otázkach týkajúcich sa každodenného života, hľadanie bytu, otvorenie bankového účtu, škôlky atď. Všetky naše služby sú úplne zadarmo!