Opatrovateľka

Opatrovanie v domove dôchodcov v Nemecku – najlepšie pracovné ponuky na trhu!

Hľadáte spoľahlivého zamestnávateľa v oblasti profesionálneho opatrovania seniorov v zahraničí? Neváhajte sa obrátiť na nás! Vybavíme vám prácu u tých najserióznejších zamestnávateľov a to úplne zadarmo! Situáciu v zahraničnom zdravotníctve neustále monitorujeme a preto vám prinášame prehľad tých najzaujímavejších pracovných ponúk.

Prečo práve my? Kompletný proces od podania vašej žiadosti do zamestnania až po nástup do práce s nami vybavíte z pohodlia vášho domova. Celým procesom si s nami prejdete rýchlo, jednoducho a pohodlne. V prípade voľby práce cez nás vám garantujeme serióznosť, profesionálny prístup a pripravenosť nášho tímu k vašim službám. Postaráme sa o to, aby ste za prácou do zahraničia vycestovali so 100% istotou! Sprevádzame vás od prvého pracovného pohovoru so zamestnávateľom cez zabezpečenie ubytovania a plánovanie cesty do zahraničia až po nekomplikovaný nástup do práce. Ponúkame vám komunikáciu v rodnom jazyku, čím vám chceme pomôcť lepšie porozumieť a odbremeniť vás od prípadných nedorozumení. V prípade potreby vám pomôžeme s vyplnením rôznych formalít vrátane profesionálnych prekladov nemeckých dokumentov potrebných pre váš vstup do zamestnania. Spoľahlivo sa postaráme o všetky dokumenty tak, aby bola práca a váš pobyt v zahraničí z hľadiska legislatívnych predpisov a povinností legálny. Sme s vami v neustálom telefonickom alebo e-mailovom kontakte, podávame Vám inštrukcie a vedieme vás krok po kroku. Všetky naše poradenské a asistenčné služby sú pre vás úplne zadarmo a za sprostredkovanie práce cez nás neutratíte ani cent! Využite naše bezplatné služby a prihláste sa ešte dnes!

Ako na to? Postup je veľmi jednoduchý, dajte nám o sebe vedieť! Vyplňte kontaktný formulár, zavolajte nám alebo nám zašlite vaše podklady priamo e-mailom. Následne s vami nadviažeme telefonický kontakt. V rámci krátkeho poznávacieho rozhovoru vám poskytneme kompletné informácie o aktuálnych pracovných ponukách ako aj o celom procese vybavenia práce cez nás.

Opatrovanie v domove dôchodcov v Nemecku sa v súčasnej dobe stáva veľmi vyhľadávanou a žiadanou prácou. Dôvodom sú atraktívne mesačné zárobky, zaujímavé pracovné podmienky, legálna práca na nemeckú pracovnú zmluvu a s tým súvisiace rôzne zamestnanecké benefity. Váš pracovný čas si viete flexibilne prispôsobiť, bývate samostatne a okrem iného máte nárok na rôzne sociálne výhody v Nemecku. Opatrovanie seniorov je záslužná práca, dalo by sa priam povedať že je to poslanie. Táto práca si vyžaduje dávku trpezlivosti, zmysel pre zodpovednosť, flexibilitu a ľudský prístup. Podmienkou pre získanie pracovného miesta opatrovateľa v Nemecku je zdravotnícke vzdelanie alebo opatrovateľský kurz. Opatrovateľský kurz nie je však podmienkou v prípade, ak sú vaše opatrovateľské skúsenosti podložené referenciou aspoň 1 rok. Ďalšou podmienkou pre prijatie do zamestnania je mierne pokročilá až pokročilá znalosť nemeckého jazyka, dobrý zdravotný stav, chuť pracovať, pripravenosť vycestovať, flexibilita a pozitívny vzťah k starším ľuďom.

Opatrovatelia v domove dôchodcov v Nemecku nazývaní Altenpflegehelfern sú poverení starostlivosťou o starších ľudí, ktorí sa nedokážu o seba sami postarať a sú odkázaní na pomoc druhých. V centre úloh je takzvaná základná starostlivosť. Patrí sem osobná hygiena, mobilizácia, podávanie stravy, ale aj obliekanie a vyzliekanie či ustlanie postelí pre seniorov, podpora starších ľudí v každodennom živote, organizovanie a plánovanie voľnočasových aktivít ako aj pomoc a asistencia pri lekárskych a sesterských činnostiach.

Voľné pracovné ponuky máme po celom Nemecku. Opatrovateľov v domovoch dôchodcov v Nemecku umiestňujeme celoročne, podľa aktuálnych pracovných ponúk a v neposlednom rade aj podľa vašich požiadaviek. Umiestniť vás vieme okamžite, ale aj dohodou. Nástup do práce vám vieme vybaviť aj niekoľko mesiacov vopred podľa dohody. Pracovnú zmluvu a podrobné inštrukcie od zamestnávateľa obdržíte ešte pred vycestovaním do zahraničia. Presná výška odmeny závisí od konkrétnej pracovnej ponuky a dohaduje sa stále pri prvom pracovnom pohovore so zamestnávateľom.