Práca v zahraničí Nemecko

Hľadáte si prácu v Nemecku? Máme pre vás zaujímavé pracovné ponuky! Ponúkame prácu pre lekárov, zdravotné sestry, asistentov, sanitárov aj opatrovateľov v nemocniciach a domovoch dôchodcov po celom Nemecku!

Prezraďte nám, čo hľadáte, pri výbere vhodnej pracovnej pozície vám radi pomôžeme! Naše poradenské a asistenčné služby sú pre vás úplne zadarmo a za sprostredkovanie zamestnania si neúčtujeme žiadne poplatky! Tak prečo to s nami neuskúsiť? V prípade záujmu nám neváhajte poslať váš životopis!

Nemecko sa vyznačuje vysokou životnou úrovňou a kvalitou života. V porovnaní s ostatnými štátmi Európskej Únie sa Nemecko môže pochváliť kvalitným systémom zdravotníctva. Využívanie najnovších terapií a moderných zdravotníckych pomôcok zaisťuje vysokú úroveň zdravotnej starostlivosti. Chceli by ste sa stať súčasťou moderného nemeckého zdravotníctva? Napíšte nám, radi vám pomôžeme!

Ak chcete vykonávať prácu lekára alebo zdravotnej sestry v Nemecku, je potrebné požiadať o uznanie vzdelania. Dôležitým predpokladom pre získanie povolenia na výkon práce v Nemecku je ukončené vzdelanie v danom odbore a znalosť nemeckého jazyka. Nemci si na jazyk potrpia! Od zdravotných sestier sa vyžaduje znalosť nemeckého jazyka na úrovni minimálne B2, lekári sa musia preukázať jazykovou znalosťou na úrovni C1.

Ak hľadáte pomocné sanitárske či opatrovateľské práce v domovoch dôchodcov v Nemecku, bude vám postačovať znalosť jazyka na hovorovej úrovni, najideálnejšie B1. V prípade zdravotníckych asistentov, sanitárov a opatrovateľov sa uznanie vzdelania vo väčšine spolkových krajín Nemecka nevyžaduje. Opatrovateľom postačuje opatrovateľský kurz a preukázaná skúsenosť s opatrovaním.

Využite naše bezplatné poradenské a asistenčné služby! Poradíme vám pri výbere vhodnej pracovnej ponuky, pripravíme vás na pohovor so zamestnávateľom, pomôžeme vám s organizáciou dopravy, s ubytovaním a omnoho viac! Kontaktujte nás!

Chcete vedieť aká bude vaša čistá mzda v Nemecku? Tu si ju môžete jednoducho vypočítať!

Mzdová kalkulačka pre výpočet čistej mesačnej a ročnej mzdy v Nemecku