Práca v zahraničí Nemecko

Chceli by ste rozbehnúť svoju kariéru s platom kvalifikovanej zdravotnej sestry v Nemecku? Radi vám v tom pomôžeme!

Podmienkou pre prácu v nemeckom zdravotníctve je ukončené zdravotnícke vzdelanie s platnou kvalifikáciou pre Nemecko. Predpokladom pre získanie uznania vzdelania v Nemecku je zručnosť nemeckého jazyka na úrovni B2. Nespĺňate tieto podmienky? Máme pre vás riešenie!

Ak sú vaše znalosti nemeckého jazyka na nepostačujúcej úrovni alebo ak ešte nemáte vaše vzdelanie uznané v Nemecku, ponúkame vám dočasné zamestnanie na pozícií zdravotníckeho asistenta. Počas dočasného zamestnania prebieha kurz nemeckého jazyka. Po úspešnom absolvovaní tohto kurzu (úroveň B2) za vás požiadame o uznanie vášho vzdelania v Nemecku. Následne budete môcť oficiálne pracovať ako zdravotná sestra a tak využívať všetky výhody zdravotnej sestry na území celého Nemecka! Uznanie vzdelania v Nemecku vieme na základe poskytnutých dokumentov vybaviť za vás bezplatne! Kurz nemeckého jazyka prebieha online a ponúkame vám ho takisto zadarmo.

Nenašiel si to, čo hľadáš?

Ak si v našej ponuke nenašiel pozíciu, ktorá zodpovedá tvojej odbornosti alebo tvojim predstavám, kontaktuj nás krátkym sprievodným textom prostredníctvom formulára, prilož tvoj životopis v nemeckom jazyku a my ťa budeme v krátkej dobe spätne kontaktovať.

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Na základe poskytnutých informácií sa vždy snažíme o najvhodnejšie riešenie podľa najdostupnejších možností v uvedenej oblasti, či už z hľadiska odbornosti, lokality alebo osobných preferencií. Spolu s našimi partnermi sa snažíme každému klientovi zabezpečiť pracovné miesto podľa jeho predstáv a maximálne dostupných možností.

Kontaktovať