Práca v zahraničí Nemecko

Uvažujete nad prácou v Nemecku? Neviete ako a kde začať, alebo potrebujete pomoc pri vybavovaní úradných záležitostí? Vaše starosti prenechajte nám, my sa o nich radi postaráme!

Hľadáme zdravotné sestry a lekárov do štátnych a súkromných zdravotníckych zariadení v rôznych lokalitách Nemecka. Obsadzujeme množstvo zaujímavých pracovných miest v domovoch dôchodcov, hospicoch a v nemocniciach na rôznych oddeleniach. Pozrite si aktuálnu ponuku práce v Nemecku a v prípade záujmu nám neváhajte zaslať váš životopis.

Hľadáte prácu v konkrétnom meste alebo regióne, nechce sa vám za prácou cestovať príliš ďaleko, chceli by ste sa kvôli práci presťahovať do zahraničia, alebo máte iné špecifické požiadavky? Bez obáv! My vám pomôžeme naštartovať vašu profesionálnu kariéru v Nemecku! Základným predpokladom na výkon práce v Nemecku je ukončené zdravotnícke vzdelanie a dobrá znalosť nemeckého jazyka aspoň na minimálnej jazykovej úrovni B1.

Nemecko sa vyznačuje vysokou životnou úrovňou a kvalitou života. V porovnaní s ostatnými štátmi Európskej Únie má Nemecko veľmi kvalitný zdravotný systém. Použitie najnovších terapií a moderných zdravotníckych pomôcok zaisťuje vysokú úroveň zdravotnej starostlivosti. Chceli by ste sa stať súčasťou moderného nemeckého zdravotníctva? Napíšte nám, pomôžeme vám uspieť na nemeckom trhu práce. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v nemeckom zdravotníctve vám ponúkame výhodné pracovné ponuky u overených nemeckých zamestnávateľov, ktorých osobne poznáme!

Ľahko, rýchlo a bezpečne! Po obdržaní vášho životopisu a ostatných podkladov potrebných k vašej žiadosti do zamestnania vás spojíme so zamestnávateľom podľa vašich predstáv! Počas celého procesu sme na vašej strane, neustále vás podporujeme a staráme sa o vašu spokojnosť.

Využite naše bezplatné poradenské a asistenčné služby. Poradíme vám pri výbere vhodnej pracovnej ponuky, pripravíme vás na odborný pohovor s vaším budúcim zamestnávateľom, podporíme vás pri procese uznávania rovnocennosti vzdelania v regulovaných zdravotníckych povolaniach v Nemecku, v prípade potreby vám poskytneme kurz nemeckého jazyka, pomôžeme s bývaním, rekvalifikáciou a ďalším vzdelávaním, založením bankového účtu ako aj s inými administratívnymi službami.

Chceš vedieť aká bude tvoja čistá mzda v Nemecku? Tu si ju môžeš jednoducho vypočítať.