O nás

Budúcnosť zdravotníctva s.r.o. je personálna agentúra, ktorá sprostredkováva kvalitné pracovné pozície motivovaným a spoľahlivým uchádzačom o prácu v zahraničí a to úplne BEZPLATNE!

Zaoberáme sa sprostredkovaním zamestnania pre uchádzačov v oblasti zdravotníctva na rakúskom a nemeckom pracovnom trhu. Ponúkame široký výber pracovných ponúk pre lekárov, zdravotné sestry a ošetrovateľský personál. Všetci naši uchádzači sa priamo stávajú zamestnancami našich klientov s rakúskou alebo nemeckou pracovnou zmluvou.

O nás - Budúcnosť zdravotníctva

Úzko spolupracujeme s nami overenými rakúskymi a nemeckými zamestnávateľmi. Tvojich budúcich zamestnávateľov poznáme osobne a preto ti garantujeme istotu zabezpečenia reálnych pracovných miest a férového ohodnotenia tvojich schopností. Našimi partnermi sú špičkové kliniky a nemocnice, zdravotnícke zariadenia pre seniorov, ako aj rehabilitačné kliniky na území Rakúska a Nemecka.

Cieľom našej spoločnosti je dosiahnutie spokojnosti na všetkých póloch. Našim uchádzačom o prácu zabezpečujeme pestrý výber pracovných ponúk a našim klientom pridelíme zamestnancov podľa ich špecifických požiadaviek.

O nás - Budúcnosť zdravotníctva

Naším slovenským a českým klientom poskytujeme kompletný asistenčný servis v podobe výberu vhodnej pracovnej pozície, odborných jazykových pohovorov, až po poradenstvo pri získaní potrebného potvrdenia o rovnosti vzdelania, ktoré je potrebné pre vykonávanie povolania v zdravotníckych odboroch mimo územia Slovenskej Republiky, ako aj v iných členských štátoch Európskej Únie.

Konateľka našej firmy sa po skončení štúdia na slovenskej univerzite odhodlala skúsiť niečo nové a pred pár rokmi vycestovala za prácou do Rakúska. S jej bohatými skúsenosťami sa s tebou veľmi rada podelí a práve ona ťa bude sprevádzať na ceste za možnosťou lepšieho a kvalitnejšieho života.

Naša spoločnosť má oprávnenie na sprostredkovanie práce v zahraničí. Postupujeme výhradne v súlade s platnými zákonmi Slovenskej republiky. PRI SPOLUPRÁCI S NAMI, TI NEVZNIKAJÚ ŽIADNE NÁKLADY!

Či už si skúseným zdravotníkom alebo čerstvým absolventom, máme pre teba tú správnu pracovnú pozíciu! Daj nám o sebe vedieť!

Tešíme sa na spoluprácu s tebou! Budúcnosť zdravotníctva s.r.o.

Kontaktuj nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuj telefonicky alebo e-mailom.

Na tvoje otázky ti veľmi radi odpovieme.

Kontaktovať