O nás

Sme moderná, dynamická spoločnosť, pôsobiaca v oblasti sprostredkovania práce v zahraničnom zdravotníctve. Sprostredkovávame kvalitnú prácu pre lekárov, zdravotné sestry a zdravotníckych asistentov na rakúskom a nemeckom pracovnom trhu. Humánny prístup a kvalita je u nás na prvom mieste! Poskytovaním profesionálnych personálnych služieb v oblasti sprostredkovania práce pomáhame napĺňať požiadavky a očakávania našich klientov.

K uchádzačom o prácu pristupujeme individuálne. Na základe poskytnutých informácií sa vždy snažíme o najvhodnejšie riešenie podľa najdostupnejších možností v uvedenej oblasti, či už z hľadiska odbornosti, lokality alebo osobných preferencií. Spolu s našimi partnermi sa snažíme každému klientovi zabezpečiť pracovné miesto podľa jeho predstáv a maximálne dostupných možností.

O nás - Budúcnosť zdravotníctva

Exkluzívne zastupujeme našich rakúskych a nemeckých partnerov a preto vám garantujeme istotu zabezpečenia kvalitného pracovného miesta a férového ohodnotenia vašich schopností. Našimi klientmi sú súkromné i štátne kliniky a nemocnice, zdravotnícke zariadenia pre seniorov a rehabilitačné kliniky na celom území Rakúska a Nemecka. Uchádzači o prácu sa tak priamo stávajú zamestnancami našich zahraničných klientov s rakúskou alebo s nemeckou pracovnou zmluvou.

Poskytujeme kompletný asistenčný servis v podobe výberu vhodnej pracovnej pozície, odborných jazykových pohovorov, až po poradenstvo pri získaní potrebného potvrdenia o rovnosti vzdelania v jednotlivých krajinách.

Je nám jasné, čo obnáša práca v zdravotníctve a takisto vieme, že začiatky v zahraničí nie sú vôbec ľahké! Ako zakladateľka spoločnosti Budúcnosť zdravotníctva sa s vami veľmi rada podelím o moje skúsenosti v zahraničnom zdravotníctve.

O nás - Budúcnosť zdravotníctva

,,Odísť za prácou do zahraničia nie je ľahkým rozhodnutím. Po skončení štúdia na vysokej škole ošetrovateľstva som sa odhodlala skúsiť šťastie v zahraničnom zdravotníctve. Ubehlo už zopár rokov. Spomínam si na môj prvý pracovný deň v Rakúsku, ako by to bolo včera. Začiatky v zahraničí vôbec neboli ľahké! Rada sa s vami podelím o užitočné rady a tipy potrebné k vášmu úspechu v zahraničí”.

Bc. Lucia Mikulová, zakladateľka spoločnosti

Cieľom našej spoločnosti je dosiahnutie spokojnosti na všetkých póloch. Uchádzačom o prácu zabezpečujeme pestrý výber kvalitných pracovných miest a našim zahraničným klientom pridelíme zamestnancov podľa ich špecifických požiadaviek.

Pomôžeme ti nájsť prácu, ktorá ťa bude skutočne napĺňať! Premýšľaš nad prácou v zahraničí, no nevieš ako postupovať? Radi ti poradíme! Poskytneme ti potrebné informácie pre tvoj úspech a postaráme sa o tvoj osobný a kariérny rozvoj!

Tešíme sa na spoluprácu s tebou!

Kontaktuj nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuj telefonicky alebo e-mailom.

Na tvoje otázky ti veľmi radi odpovieme.

Kontaktovať