Zdravotnícky asistent

Ste zdravotnícky asistent/asistentka a hľadáte stabilnú prácu s dlhodobou perspektívou v zahraničí? My sa postaráme o vašu budúcu kariéru! Ponúkame vám množstvo zaujímavých pracovných ponúk v domovoch dôchodcov, v rehabilitačných centrách a v nemocniciach na rôznych oddeleniach. Prezrite si naše aktuálne pracovné ponuky a prihláste sa ešte dnes!

Vedeli ste, že povolanie zdravotníckeho asistenta podlieha regulácií v oblasti získaného vzdelania? Čo to znamená? Pred plánovaným výkonom vášho povolania je potrebné požiadať o uznanie odbornej kvalifikácie v krajine, v ktorej plánujete pracovať. Jedná sa o uznanie vzdelania v zahraničí v nemecky hovoriacich krajinách známe aj pod pojmom Anerkennung. Potrebujete pomoc pri tomto nie vždy ľahkom procese uznávania dokladov o vzdelaní? Obráťte sa na nás, spolu nám to pôjde ľahšie!

Rakúsko a Nemecko má vynikajúce zdravotníctvo! Podľa viacerých štatistík patria obe krajiny z hľadiska kvality služieb k tým najlepším v rámci Európskej Únie. Využite naše dlhoročné kontakty v zahraničnom zdravotníctve a vyberte si z našej pestrej ponuky práce. Ponúkame kvalitné zamestnanie na trvalý pracovný pomer a pracovnú zmluvu danej krajiny.

Prenechajte hľadanie vašej budúcej práce na nás! Ako to funguje? Vyberte si z našej bohatej ponuky práce takú, ktorá najlepšie zodpovedá vašim predstavám a schopnostiam. Reagujte vyplnením žiadosti na konkrétnu ponuku alebo nám priamo zašlite email s vašimi požiadavkami a životopisom. V krátkom čase vás budeme spätne kontaktovať. V spoločnom rozhovore si objasníme špecifiká danej pracovnej ponuky, vypočujeme si vaše predstavy a zodpovieme vám všetky vaše otázky. Po splnení požadovaných kritérií vám predstavíme vášho budúceho zamestnávateľa, vybavíme vám pracovný pohovor a následne vás prevedieme vaším budúcim pracoviskom. Prestaňte sa zaťažovať zbytočnou byrokraciou! U nás máte možnosť uchádzať sa o rôzne otvorené pozície iba s jednou a tou istou žiadosťou. Naše služby sú pre vás úplne zadarmo, bez akýchkoľvek skrytých poplatkov.