Pomôžeme ti:

Nájsť vhodnú pracovnú pozíciu! Nie sme len sprostredkovateľom práce, ale taktiež aj oporou pri hľadaní tvojej novej pracovnej príležitosti. Na základe tvojich schopností, dosiahnutého vzdelania, praxe a skúsenosti ti z našej širokej škály pracovných ponúk ponúkneme pracovnú ponuku ušitú práve pre teba!Našim primárnym cieľom je spokojnosť našich klientov!

Pracovnú ponuku, o ktorú máš záujem spolu s tebou detailne rozoberieme. Individuálnym prístupom sa snažíme poskytnúť tú najlepšiu a najvýhodnejšiu pracovnú pozíciu a tým naplniť tvoje očakávania.

Pomôžeme vám

S úradným uznaním tvojho vzdelania: V zdravotníctve je pred začiatkom výkonu práce potrebné získanie rôznych povolení. Jedným z nich je aj uznanie tvojho vzdelania. Uznaním tvojho vzdelania v zahraničí sa zlepšia tvoje šance a uplatnenie sa na zahraničnom trhu práce. Ponúkame ti komplexné administratívne a jazykové poradenstvo v procese nostrifikácie v zahraničí.

Poradenstvo pre lekárov v oblasti získania práce v zahraničí: Na základe tvojich individuálnych požiadaviek ti nájdeme prácu presne podľa tvojich predstáv! Poskytujeme profesionálne služby v oblasti sprostredkovania pracovných miest pre lekárov v zahraničí. Vďaka úzkej spolupráci s rôznymi zdravotníckymi zariadeniami ti ponúkame široký výber zaujímavých pracovných pozícií a pracovísk s výhľadom do budúcnosti!

So zápisom do registra zdravotníckych /nelekárskych/ povolaní v Rakúsku: Zápis do registra zdravotníckych povolaní je ďalšou podmienkou pre výkon práce v rakúskom zdravotníctve. Od prvého júla 2018 sa vyžaduje registračná povinnosť pre všetky povolania vykonávajúce pracovnú činnosť v oblasti zdravotníctva. V prípade, ak ešte nie si zaregistrovaný, so zápisom do komory zdravotníckych povolaní ti radi pomôžeme.

Pomoc s nemčinou

Preveríme tvoje jazykové schopnosti:

Ak chcete pracovať v nemeckom alebo v rakúskom zdravotníctve, bez znalosti nemeckého jazyka sa nezaobídete! V obidvoch krajinách sa vyžaduje jazyková znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni. Jazykovú zručnosť je nutné preukázať pri procese nostrifikácie, pri zápise do komory zdravotníckych povolaní a v neposlednom rade aj na pracovisku! Tvoje jazykové zručnosti preveríme, poradíme ti s výberom vhodného kurzu a dostatočne ťa pripravíme na pracovný pohovor s tvojim budúcim zamestnávateľom.

Pomoc so zabezpečením a hľadaním ubytovania v zahraničí:

V prípade potreby ti veľmi radi pomôžeme s nájdením nového bývania v zahraničí. Pri vystavení pracovnej ponuky súbežne komunikujeme s tvojím budúcim zamestnávateľom o možnostiach a podmienkach bývania v závislosti od lokality danej ponuky. Pomoc s bývaním je najčastejšie organizovaná priamo zamestnávateľom, pre uchádzačov nie je však povinná.

Ubytovanie
Kompas

So všetkými otázkami týkajúcich sa tvojho života a práce v zahraničí:

Naša spolupráca nekončí dňom sprostredkovania práce. V prípade otázok týkajúcich sa tvojej novej práce, života v novom prostredí, administratívnych záležitosti, či akýchkoľvek iných otázok nás môžeš kedykoľvek kontaktovať.

Ľahšie sa zorientovať v cudzej krajine zodpovedaním všetkých tvojich otázok: Odísť z rodnej krajiny neznamená urobiť hrubú čiaru za svojím životom. Sami sme si prešli tou istou cestou a vieme, že začiatky v zahraničí nie sú vôbec ľahké. Uvedomujeme si zložitosť sťahovania sa ako aj zmeny prostredia. S našimi klientmi udržujeme počas celého pracovného pomeru kontakt a robíme všetko preto, aby táto zmena bola pre nich čo najľahšia.

Radi ti poskytneme detailné tipy a návody pre ľahšie zorientovanie sa v novej krajine.

Kontaktuj nás

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuj telefonicky alebo e-mailom.

Na tvoje otázky ti veľmi radi odpovieme.

Kontaktovať