Práca v zahraničí Rakúsko

Hľadáte zaujímavé pracovné ponuky v Rakúsku? Nazrite do našej aktuálnej ponuky práce a nájdite si nové zamestnanie ešte dnes! Či ste na úplnom začiatku vašej kariéry alebo ste skúseným profesionálom, ukážeme vám, že s nami to má budúcnosť!

Ponúkame výhodné pracovné ponuky pre kvalifikovaných zdravotníkov v nemocniciach, domovoch dôchodcov a v rehabilitačných strediskách v rôznych lokalitách Rakúska. Pomôžeme vám nielen s nájdením vhodného pracovného miesta ale budeme vás sprevádzať počas celého vášho profesionálneho rozvoja a rastu.

Rakúsko je jednou z ekonomicky najsilnejších krajín Európskej únie. Ľudí hľadajúcich si prácu v Rakúsku láka najmä neďaleká vzdialenosť, lepšie finančné ohodnotenie, ale aj kvalita služieb či zdravotníctva. Vysoká úroveň sociálneho zabezpečenia a atraktívne kultúrne a voľnočasové aktivity prispievajú k vysokej životnej úrovni.

Čo potrebujete na to, aby ste mohli pracovať v rakúskom zdravotníctve?
Všetci zdravotnícki pracovníci každej profesie z každého členského štátu podliehajú regulácií v oblasti získaného vzdelania, čo znamená, že vaše vzdelanie musí byť z hľadiska obsahu a rozsahu rovnocenné rakúskemu vzdelaniu. Ďalšou podmienkou pre prácu v rakúskom zdravotníctve je evidencia v registri zdravotníckych povolaní. V neposlednom rade sú to aj jazykové znalosti. Od zdravotníckych pracovníkov sa vyžaduje znalosť nemeckého jazyka na jazykovej úrovni B2 podľa Európskeho referenčného rámca pre cudzie jazyky.

Spolupracujeme s tými najlepšími zamestnávateľmi na rakúskom pracovnom trhu. Pracovné podmienky a podmienky zamestnávania sú spravované rakúskym zákonníkom práce a práca je výhradne len na rakúsku pracovnú zmluvu! Ak máte chuť pracovať a láka vás nadpriemerné platové ohodnotenie, začnite si chystať životopis v nemčine. Čaká na vás 13. a 14. plat, hradené ubytovanie, rakúske zdravotné a sociálne poistenie a množstvo iných výhod.

Chceli by ste rozbehnúť svoju pracovnú kariéru v Rakúsku? Kontaktujte nás emailom, telefonicky alebo vyplnením kontaktného formulára. Za sprostredkovanie práce nezaplatíte ani cent. Celý náš servis, od úvodného pohovoru až po vybavenie práce, je pre vás úplne zadarmo!

Chceš vedieť aká bude tvoja čistá mzda v Rakúsku? Tu si ju môžeš jednoducho vypočítať.
Mzdová kalkulačka pre výpočet čistej mesačnej a ročnej mzdy.