Zdravotná sestra

Ste vyštudovaná zdravotná sestra a uvažujete nad prácou v zahraničí? Alebo už dokonca máte skúsenosti s prácou v zahraničí, no hľadáte niečo atraktívnejšie? U nás ste v správnych rukách! Ponúkame vám výhodné pracovné ponuky v nemeckom a rakúskom zdravotníctve. Vybrať si môžete z rôznych ponúk. Môžete sa napríklad rozhodnúť, v ktorej krajine alebo regióne chcete pracovať a takisto si môžete zvoliť aj typ zdravotníckeho zariadenia, v ktorom by ste chceli pracovať. Pri výbere vhodnej pracovnej ponuky sa orientujeme práve vašimi požiadavkami! Naše pracovné ponuky sú overené a preto vám garantujeme tie najkvalitnejšie pracovné miesta na zahraničnom trhu práce. Naše partnerské kancelárie sa nachádzajú priamo v Rakúsku a v Nemecku. Zamestnávateľov poznáme osobne a vďaka našim dlhoročným skúsenostiam v zahraničnom zdravotníctve vám na základe vašich preferencií vyberieme toho najlepšieho zamestnávateľa.

Ako to u nás prebieha? Kontaktujte nás prostredníctvom kontaktného formulára alebo nám zašlite email s vaším životopisom a my vás budeme v krátkom čase spätne kontaktovať. Pracovné ponuky s vami detailne rozoberieme a oboznámime vás so špecifikami rôznych regiónov Rakúska a Nemecka. Následne vám vybavíme pracovný pohovor so zamestnávateľom a osobne vám predstavíme naše budúce pracovisko. Dovoľte nám sprevádzať vás na ceste za lepšou budúcnosťou!

Mimochodom, vedeli ste, že platové podmienky sa líšia aj vzhľadom na región, v ktorom sa zdravotnícke zariadenie nachádza? V spolupráci s našimi rakúskymi a nemeckými partnermi si radi vypočujeme vaše požiadavky, usmerníme vás tým správnym smerom a to najhlavnejšie, poradíme vám s výberom tej správnej pracovnej ponuky.

Povolanie sestry patrí medzi regulované povolania, preto je potrebné požiadať o uznanie odbornej kvalifikácie v krajine, v ktorej chcete vaše povolanie vykonávať. Sestrám, ktoré ešte nemajú vybavené úradne uznanie vzdelania asistujeme vo všetkých spolkových krajinách Nemecka a Rakúska. Postaráme sa o vašu budúcu kariéru v zahraničnom zdravotníctve. Tak načo ešte čakáte? Využite jedinečnú príležitosť rozbehnúť svoju kariéru s platom kvalifikovanej zdravotnej sestry v zahraničí!