Detská sestra, pôrodná asistentka Rakúsko

Pozícia: Detská sestra, pôrodná asistentka, všeobecná zdravotná sestra, zdravotnícky asistent
Lokalita: Linz
Okres: horné Rakúsko
Nástup: dohodou
Detská sestra, pôrodná asistentka Rakúsko

Čo ponúkame na pozícii:
Detská sestra, pôrodná asistentka Rakúsko

Ponúkame prácu pre detské sestry, pôrodné asistentky, všeobecné zdravotné sestry a zdravotníckych asistentov v druhej najväčšej nemocnici v Rakúsku. Voľné pracovné miesta máme na rôznych oddeleniach: pediatria, novorodenecké odd., chirurgia, geriatria, interné odd., neurológia, gynekológia, ortopédia atď-aktuálne pracovné miesta s vami radi preberieme telefonicky. Prijmeme aj čerstvých absolventov s dobrou znalosťou nemeckého jazyka B2 a uznaným vzdelaním v Rakúsku. Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, plný po dohode čiastočný úväzok. Plat pri plnom pracovnom úväzku; zdravotná sestra od ca. 3000€ v čistom mesačne, pôrodná asistentka od ca. 3100€ v čistom mesačne, odborný zdravotnícky asistent/Pflegefachassistent od ca. 2750€ v čistom mesačne, zdravotnícky asistent/Pflegeassistent od ca. 2600€ v čistom mesačne + príplatok za nočné, nedele a sviatky, 13. a 14. plat, v prípade potreby vám zabezpečíme ubytovanie. Dovolenka 5 týždňov, zdravotné a sociálne poistenie v Rakúsku, služby sú možné v blokoch podľa dohody, vhodné aj pre pendlerov!

Požiadavky na zamestnanca:

Uznané vzdelanie detskej sestry, všeobecnej zdravotnej sestry, pôrodnej asistentky alebo zdravotníckeho asistenta v Rakúsku/Anerkennung
Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni B2
Zápis v registri zdravotníckych povolaní v Rakúsku/Gesundheitsberuferegister

Spĺňate uvedené podmienky? Pošlite nám aktuálny životopis v nemeckom jazyku, osvedčenie o uznanom vzdelaní v Rakúsku a kópiu preukazu GBR.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.

    Za vybavenie tvojej žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíš žiadne poplatky!

    Tešíme sa na tvoju žiadosť!

    Go to Top