Hľadáme zdravotné sestry do domova dôchodcov v Dresden

Pozícia: Zdravotná sestra
Lokalita: Drážďany
Okres: Sachsen
Plat brutto: od 2800 €
Nástup: dohodou
Hľadáme zdravotné sestry do domova dôchodcov v Dresden Ponuka už nieje aktuálna!

Čo ponúkame na pozícii:

° Práca na nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú / 40 hodín týždenne
° Pracovať je možné aj na turnusy 14 dní práca-14 dní voľna, po príp. možné aj tzv. Blockdienste
° Kvalifikovaný školiteľ k dispozícii a plnohodnotná podpora zo strany zamestnávateľa
° Práca v dobre zohratom tíme, rodinná pracovná atmosféra
° Nástupná mzda 2.800 € + 200 až 400 € príplatky, postupné zvyšovanie mzdy a množstvo ďalších benefitov
° Asistencia pri vybavovaní ubytovania, zamestnávateľ ponúka pre začiatok tzv. Dienstwohnung
° Garancia dovolenky 25 dní, štedré príplatky od zamestnávateľa k podnikovému dôchodkovému zabezpečeniu, príspevky na starostlivosť o dieťa ako aj rôzne zamestnanecké zľavy
° Možnosť zlepšiť si svoju odbornú kvalifikáciu a zručnosti rôznými školeniami a kurzmi zameranými na individuálne potreby zamestnancov
° V prípade potreby bezplatný kurz nemeckého jazyka a vybavenie potrebnej kvalifikácie pre Nemecko

Náplň práce:

Opatrovateľské zariadenie pre seniorov sa nachádza priamo v meste Dresden, neďaleko českých hraníc. Drážďany sú hlavným mestom spolkovej krajiny Sachsen v Nemecku. Mesto je známe svojími zachovalými ako aj obnovenými historickými pamiatkami a budovami, je ideálne na dlhé prechádzky a zaujímavé výlety za minulosťou.

Senioren Wohnpark Dresden sa špecializuje na starostlivosť o seniorov, ktorí sú odkázaní na pomoc druhých. Domov dôchodcov bol zriadený v roku 2005, má 128 lôžok, z toho 108 v jednolôžkových izbách. Zariadenie obklopuje prekrásne upravená záhrada. Budova je rozdelená na štyri poschodia. Prízemie je vyhradené pre administratívne priestory, kuchyňu a pre reštauráciu. Ostatné poschodia pozostávajú z obytných priestorov.

Požiadavky na zamestnanca:

° ukončené vzdelanie ako zdravotná sestra s platnou kvalifikáciou pre Nemecko
° nemčina na komunikatívnej úrovni B1-B2
° empatia, porozumenie a trpezlivosť

Ďalšie informácie:

Ak ešte nemáte vybavenú platnú certifikáciu pre Nemecko, pomôžeme vám! Vedeli ste, že pri vybavovaní potrebnej certifikácie sa potrebujete preukázať jazykovou úrovňou B2?

Bez obáv! Ak sú vaše jazykové znalosti nepostačujúce, ponúkame vám možnosť absolvovania BEZPLATNÉHO kurzu nemeckého jazyka! Okrem iného vám ponúkame aj super riešenie! Počas absolvovania kurzu nemeckého jazyka vám zabezpečíme dočastnú prácu v inom zariadení.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.

    Za vybavenie tvojej žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíš žiadne poplatky!

    Tešíme sa na tvoju žiadosť!

    Go to Top