Hľadáme zdravotnú sestru do domova dôchodcov v Bavorsku

Pozícia: Zdravotná sestra
Lokalita: južné Nemecko
Okres: Bavorsko
Plat brutto: od 2800 €
Nástup: okamžite
Hľadáme zdravotnú sestru do domova dôchodcov v Bavorsku Ponuka už nieje aktuálna!

Čo ponúkame na pozícii:

Prácu na pozícií Gesundheits- und Krankenpfleger/ in v domove dôchodcov v dolnom Bavorsku.

Domov dôchodcov sa nachádza v blízkosti okresnej nemocnice a záchranného riadiaceho strediska bavorského červeného kríža.
Obytný domov dôchodcov bol zriedený v roku 2003, má 156 lôžok, z toho 124 v jednolôžkových izbách.
Komplex budovy obklopuje priestranná záhrada, ktorá je ideálna na relaxačné prechádzky.

Vzdialenosť od historického starého mesta je približne 20 minút pešo.
Obytný domov dôchodcov sa nachádza medzi mestami Mníchov a Regensburg, vzdialenosť od týchto miest ca. 1 hodina.

° Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú / 40 hodín týždenne
° Nástupná mzda od 2.800 € , presný mesačný plat bude dohodnutý na pohovore so zamestnávateľom
° Postupné zvyšovanie mzdy, príplatky a ďalšie prémie
° Asistenciu pri vybavovaní ubytovania, zamestnávateľ ponúka tzv. Dienstwohnung
° Plne hradená cesta do Nemecka, vzdialenosť od Bratislavy približne 5 hodín
° Garancia dovolenky 25 dní, štedré príplatky od zamestnávateľa k podnikovému dôchodkovému zabezpečeniu, príspevky na starostlivosť o dieťa ako aj rôzne benefity a zamestnanecké zľavy
° Možnosť ďalšieho vzdelávania sa, rôzne školenia a kurzy zamerané na individuálne potreby zamestnancov
° v prípade potreby vybavenie nemeckého uznania vzdelania ako aj kurz nemeckého jazyka ZADARMO

Náplň práce:

Bežné práce zdravotnej sestry v domove dôchodcov.

Požiadavky na zamestnanca:

Základnou podmienkou je ukončené vzdelanie ako zdravotná sestra
Životopis v nemeckom jazyku s aktuálnou fotografiou
Znalosť nemeckého jazyka na úrovni B2 (nutnosť preukázať sa kurzom, vysvedčením alebo iným dokladom)
Veľkou výhodou je nemecké uznanie vašej kvalifikácie tzv. Anerkennung ,, Gesundheits-und Krankenpfleger/in''

Nespĺňate tieto požiadavky? NEVADÍ! Máme pre vás riešenie!

* V prípade, ak je znalosť Vášho nemeckého jazyka nepostačujúca, alebo ak vaše vzdelanie uznané v Nemecku zatiaľ ešte nemáte,
PONÚKAME VÁM KURZ NEMECKÉHO JAZYKA A VYBAVENIE UZNANIA VÁŠHO VZDELANIA ZADARMO!!

Zaujala vás táto ponuka? Zašlite nám životopis v nemeckom jazyku, radi vám pomôžeme!

Ďalšie informácie:

Máte preferované mesto, v ktorom by ste chceli pracovať? Dajte nám o tom vedieť!

Máme pracovné ponuky po celom Nemecku!

Bayern - Berlin -Brandenburg -Bremen - Hamburg -Mecklenburg-Vorpommern -Niedersachsen -Nordrhein-Westfalen -Sachsen -Sachsen-Anhalt -Schleswig-Holstein -Thüringen

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.

    Za vybavenie tvojej žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíš žiadne poplatky!

    Tešíme sa na tvoju žiadosť!

    Go to Top