Ponuka práce pre zdravotnícky personál v hornom Rakúsku

Pozícia: Zdravotná sestra, zdravotnícky asistent
Lokalita: horné Rakúsko
Okres: Vöcklabruck-Attersee
Plat brutto: od 3200 €
Nástup: September 2021
Ponuka práce pre zdravotnícky personál v hornom Rakúsku Ponuka už nieje aktuálna!

Čo ponúkame na pozícii:

° Z dôvodu rozširovania obytných priestrov hľadáme zdravotné sestry a asistentov pre domov dôchodcov neďaleko jazera Attersee
° Práca v zdravotníckom zariadení pre seniorov v hornom Rakúsku, okres Vöcklabruck
° Vzdialenosť od Bratislavy je približne 3 hodiny autom, z Českých Budějovíc 2 hodiny autom
° Rakúska pracovná zmluva, práca na plný alebo čiastočný úväzok v modernom zariadení pre dôchodcov s kapacitou 96 lôžok
° Plat v závislosti od kolektívnej zmluvy, vzdelania a od počtu odpracovaných rokov
° Príplatky za nočné, sviatky ako aj víkendy, 13. a 14. plat, ktorý neprechádza zdanením, postupné zvyšovanie mzdy
° Bývanie v blízkosti pracoviska plne hradené zamestnávateľom
° Práca na zmeny: denné, doobedné, poobedné a nočné, pri rozpise zmien berieme ohľad na požiadavky našich zamestnancov, sme veľmi flexibilní a snažíme sa vytvárať optimálne rozpisy služieb
° Benefity: bezplatné parkovanie, zlacnené stravovanie, obedové menu za 3,71 € , raňajky zdarma počas doobednej vizity
° Bezplatné školenia a kurzy zamerané na potreby zamestnancov

Náplň práce:

Práca na pozícií zdravotná sestra alebo zdravotnícky asisitent v zabehnutom tíme zameranom na poskytovanie sociálnych služieb v domove dôchodcov.

Požiadavky na zamestnanca:

° ukončené vzdelanie ako zdravotná sestra alebo zdravotnícky asistent s platnou kvalifikáciou pre Rakúsko / Anerkennung als Gesundheits-und Krankenpfleger/in, Pflegeassistent/in.
° registrácia v komore sestier v Rakúsku / s registráciou vám vieme pomôcť
° nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni B2

Ďalšie informácie:

Zariadenie sa nachádza v dovolenkovej oblasti neďaleko nádherného jazera Attersee. Jedno z najväčších a najkrajších jazier v Rakúsku ponúka množstvo voľnočasových aktivít či už je to plávanie v osviežujúcom jazere Attersee alebo oddych v horách toto prekrásne prostredie si proste zamiluje!

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.

    Za vybavenie tvojej žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíš žiadne poplatky!

    Tešíme sa na tvoju žiadosť!

    Go to Top