Zdravotná sestra Nemecko

Pozícia: Zdravotná sestra
Lokalita: Nemecko
Okres: celoštátne alebo južné Nemecko
Nástup: dohodou

Čo ponúkame na pozícii:

Ponúkame prácu pre zdravotné sestry v domovoch dôchodcov a nemocniciach po celom Nemecku alebo v zariadeniach v južnom Nemecku Bayern, Baden Württemberg, Hessen. Pracovná ponuka je určená pre sestry, ktoré rady cestujú, sú flexibilné a rady spoznávajú nové miesta. Prácu vám vieme zabezpečiť aj vo vami preferovanom regióne. Práca je cez nemeckú personálnu agentúru, ponúkame vám nasadenia v rôznych zdravotníckych zariadeniach, doba zotrvania v zariadení je podľa dohody. Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú, plný alebo čiastočný úväzok. Plat od 28-35€ brutto na hodinu v závislosti od skúsenosti (5.200€-5.600€ brutto mesačne)+ 28€ netto diéty na deň + príplatky za nočné, nedele a sviatky, v prípade ochoty vycestovať celoštátne BONUS 8.000€! Ubytovanie a cestovné hradí v plnej výške zamestnávateľ, v prípade, ak cestujete vlastným autom príspevok od zamestnávateľa 0,30€/km. Denné, neskoré a nočné služby, 8-9 h. denne, 160 hodín mesačne, možná dohoda na rozpise služieb, práca v blokoch dohodou-turnusy nie sú možné!

Náplň práce:

Bežné sesterské úkony v domovoch dôchodcov a nemocniciach. Informácie o aktuálnych pracovných miestach vám poskytneme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca:

Uznané vzdelanie zdravotnej sestry v Nemecku (examinierte Gesundheits-und Krankenpfleger/in, Pflegefachmann/frau, Altenpfleger/in)
Znalosť nemeckého jazyka B2
Flexibilita a samostatnosť

Ak vás ponuka oslovila a spĺňate uvedené podmienky, pošlite nám aktuálny životopis v nemeckom jazyku a potvrdenie o uznanom vzdelaní v Nemecku.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.

    Za vybavenie tvojej žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíš žiadne poplatky!

    Tešíme sa na tvoju žiadosť!

    Go to Top