Zdravotná sestra, zdravotnícky asistent uznanie vzdelania v Rakúsku

Pozícia: Zdravotná sestra, zdravotnícky asistent PFA
Lokalita: Salzburg, Linz
Okres: Salzburg, Linz, Rakúsko
Nástup: dohodou
Zdravotná sestra, zdravotnícky asistent uznanie vzdelania v Rakúsku

Čo ponúkame na pozícii:
Zdravotná sestra, zdravotnícky asistent uznanie vzdelania v Rakúsku

Ponúkame pomoc pri získaní úradného uznania vzdelania v Rakúsku pre zdravotné sestry a zdravotníckych asistentov s následným sprostredkovaním pracovného miesta. Základným predpokladom je ukončené všeobecné zdravotnícke vzdelanie v odbore zdravotná sestra alebo zdravotnícky asistent. Nástup do zamestnania je možný ihneď po získaní úradného uznania vzdelania a po registrácii v komore zdravotníckych pracovníkov v Rakúsku tzv. Gesundheitsberuferegister- s registráciou vám taktiež pomôžeme. Ponuka platí aj pre čerstvých absolventov, v prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

*Pre zdravotné sestry a odborných zdravotníckych asistentov (Pflegefachassistent PFA) so znalosťou nemeckého jazyka na úrovni B2 ponúkame možnosť nástupu do zamestnania už počas doby vybavovania žiadosti. Dočasné pracovné miesta máme na rôznych oddeleniach v univerzitnej nemocnici Salzburg a Linz. Práca je na rakúsku pracovnú zmluvu na dobu neurčitú, plný pracovný úväzok (po uznaní vzdelania možnosť skráteného úväzku). Plat pre praktikantov počas dočasného umiestnenia: zdravotné sestry 3250€ v hrubom na mesiac, zdravotnícky asistent PFA 2900€ v hrubom na mesiac + príplatky za nedele a sviatky. Hradené ubytovanie prvé 3 mesiace nemocnicou, po 3 mesiacoch zľavnené ubytovanie za poplatok 200€ na mesiac. Po úspešnom uznaní vzdelania v Rakúsku vám ponúkame fixné pracovné miesto na oddelení podľa vášho výberu!

Požiadavky na zamestnanca:

Ukončené vzdelanie zdravotnej sestry alebo zdravotníckeho asistenta PFA/vyššie vzdelanie
Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni; asistenti B1, sestry B2

Ak spĺňate požadované podmienky pošlite nám životopis v nemeckom jazyku alebo nás kontaktujte telefonicky.

Ďalšie informácie:

Žiadali ste o uznanie vzdelania v Rakúsku no neuznali vám ho z dôvodu chýbajúcich hodín? Nevadí! S nami si ho môžete dokončiť! Ponúkame dočasné pracovné miesta pre absolventov, ktorým vzdelanie v Rakúsku nebolo automaticky uznané. *Ponuka platí len pre všeobecné zdravotné sestry a odborných zdravotníckych asistentov/Pflegefachassistent so znalosťou nemeckého jazyka na úrovni B2.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať

    Táto stránka je chránená pomocou reCAPTCHA a Google zásad ochrany osobných údajov a podmienok používania.

    Za vybavenie tvojej žiadosti a takisto za vybavenie pracovnej pozície neplatíš žiadne poplatky!

    Tešíme sa na tvoju žiadosť!

    Go to Top